O Firmie „Herbapol-Lublin” S.A.

Już ponad 75 lat dajemy polskim rodzinom to co najlepsze, prosto z natury.


Nasze zioła, aromatyczne herbaty oraz pełne smaku syropy powstają z najlepszych, tylko naturalnych składników. Wszystko po to, byśmy mogli nieprzerwanie cieszyć się Waszym zaufaniem – aż 84% Polaków bardzo dobrze zna naszą markę. Jesteśmy z tego dumni, ale na tym nie kończą się nasze starania.

W zgodzie z hasłem Herbapol – Masz to w naturze” wierzymy, że człowiek to część przyrody, a przyroda to część człowieka. Dlatego nasze produkty pozwalają żyć w zgodzie z naturą, korzystać z jej najcenniejszych bogactw, dzielić się nimi z innymi.

Świadomie stoimy na straży wartości takich jak troska, wspólne przeżywanie najgłębszych emocji, szacunek, dawanie oraz korzystanie z oparcia innych. Chcemy, aby sprawiały radość dziś oraz w przyszłości. By mogły cieszyć się nimi kolejne pokolenia. To coś więcej niż tradycja. To ufność w ideę jednej natury świata mimo wszystkich jego różnic.

Wierzymy, że tylko wspólnie możemy tworzyć i troszczyć się o naturę wokół nas, jak i naturę naszych przyszłych pokoleń.

Historia z herbatą w tle

„Herbapol-Lublin” to 70 lat tradycji.  Od 1949 roku podążamy za głosem natury, dbamy o jej największe dobra, pielęgnujemy je i przekazujemy kolejnym pokoleniom. Bo to, co liczy się najbardziej, to prawdziwe, niezmienne i ugruntowane wartości, będące częścią nas samych i otaczającego nas świata.